Actions

LimeSurvey instrukcja obsługi

From LimeSurvey Manual

Revision as of 16:55, 16 February 2024 by FuzzyBot (talk | contribs) (Updating to match new version of source page)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)

Pomóż nam zaktualizować tę instrukcję!
Ten podręcznik to Wiki - wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto LimeSurvey.org i możesz rozpocząć edycję!

Ogólne

LimeSurvey pozwala użytkownikom szybko tworzyć intuicyjne, wydajne formularze i ankiety online, które mogą być przydatne dla każdego, od małych firm po duże firmy. Oprogramowanie ankietowe samo prowadzi respondentów. Ta instrukcja pokazuje, jak zainstalować aplikację na własnym serwerze (chociaż zdecydowanie zalecamy naszą wersję Cloud, aby uzyskać pełne wsparcie), administrować instalacją, a także wspierać twórców ankiet, administratorów i użytkowników, którzy muszą generować raporty.

W ciągu ostatnich kilku lat nastąpił duży wzrost rozwoju, co doprowadziło do wielu nowych funkcji i zmian. Upewnij się, że dokonałeś aktualizacji do najnowszej wersji LimeSurvey, aby skorzystać z wyróżnionych tutaj możliwości. Jeśli wolisz korzystać z wersji internetowej, pomiń pobieranie.

Główne rozdziały podręcznika znajdują się w ramce po prawej stronie. Możesz także przewinąć w dół, aby zobaczyć pełny spis treści i przejść bezpośrednio do interesującego Cię tematu.

„Pole wyszukiwania” (prawy górny róg wiki), nasze Ogólne często zadawane pytania i lista Rozwiązania pomogą Ci w razie jakichkolwiek wątpliwości. Jeśli szukasz pomocy ze strony społeczności, dołącz do naszych forów dyskusyjnych i sprawdź LimeSurvey IRC.

Pamiętaj, że LimeSurvey to bezpłatna aplikacja typu open source. Widzisz, że czegoś brakuje lub jest nieprawidłowe? Następnie pomóż nam to naprawić. Ta dokumentacja to wiki, którą możesz edytować Ty lub ktokolwiek inny, możesz też przekazać darowiznę lub kupić plan Basic, Expert, Enterprise za pośrednictwem strony [cena https://www.limesurvey.org/pl/pricing], aby pomóc wspierać podstawowa grupa programistów, która próbuje coś zmienić :)

Instrukcja - Spis treści


Opracowywanie LimeSurvey


Tłumaczenie LimeSurvey

Jeśli chcesz dodać nowe tłumaczenia lub poprawić tłumaczenie, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Semestr uczestnictwa w kodzie

Google Summer of Code / Uczestnictwo w Code-In