Actions

Посібник LimeSurvey

From LimeSurvey Manual

This page is a translated version of the page LimeSurvey Manual and the translation is 100% complete.

Допоможіть нам оновити цей посібник!
Цей посібник є Wiki - просто увійдіть у свій обліковий запис LimeSurvey.org і почніть редагувати!

Загальне

LimeSurvey дозволяє користувачам швидко створювати інтуїтивно зрозумілі, потужні онлайн-форми та опитування, які можуть працювати будь-кому, від малого до великого бізнесу. Програмне забезпечення опитування є самонаставним для респондентів. У цьому посібнику показано, як встановити програму на вашому власному сервері (хоча ми наполегливо рекомендуємо нашу хмарну версію для повної підтримки), адмініструвати встановлення, а також підтримувати розробників опитувань, адміністраторів і користувачів, яким потрібно створювати звіти.

Протягом останніх кількох років відбувся значний ріст розвитку, що призвело до появи багатьох нових функцій і змін. Обов’язково оновіть до останньої версії LimeSurvey, щоб скористатися виділеними тут можливостями. Якщо ви віддаєте перевагу веб-версії, пропустіть завантаження.

Основні розділи посібника розташовані в полі праворуч. Ви також можете прокрутити цю сторінку далі, щоб переглянути повний зміст і перейти безпосередньо до теми, яка вас цікавить.

поле пошуку (верхній правий кут вікі), наш список Загальні поширені запитання і Обхідні шляхи допоможуть вам, якщо у вас виникнуть проблеми. Якщо вам потрібна допомога спільноти, приєднайтеся до наших дискусійних форумів і відвідайте LimeSurvey.

Пам’ятайте, що LimeSurvey — це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом. Бачите щось не вистачає чи неправильно? Тоді допоможіть нам це виправити. Ця документація є вікіпедією, яку можете редагувати ви чи будь-хто інший, або ви можете зробити пожертву або придбати план Basic, Expert, Enterprise на сторінці pricing, щоб допомогти підтримати основна група розробки намагається змінити ситуацію :)

Посібник - Зміст


Розробка LimeSurvey


Переклад LimeSurvey

Якщо ви хочете додати нові переклади або виправити переклад, дотримуйтесь цих інструкцій:

Семестр участі в коді

Google Summer of Code/Code-In Participation