Actions

Instalacja pakietu LimeSurvey XAMPP

From LimeSurvey Manual

This page is a translated version of the page Installation of the LimeSurvey XAMPP package and the translation is 88% complete.
Outdated translations are marked like this.


  Attention : Proszę pamiętać, że LimeSurvey GmbH nie zapewnia już gotowej do użycia lokalnej instalacji LimeSurvey za pośrednictwem XAMPP! Poszukaj najnowszej wersji XAMPP online!Ogólne

Niniejsza instrukcja pokaże Ci, jak zainstalować i uruchomić pakiet LimeSurvey XAMPP na lokalnym komputerze z systemem Windows. Należy pamiętać, że pakietu XAMPP nie należy używać na serwerze produkcyjnym, ponieważ jest on zoptymalizowany pod kątem środowiska pojedynczego użytkownika.

Wymagania

Twój system Windows musi spełniać następujące wymagania

  • 64 MB RAM
  • 350 MB wolnego dysku stałego
  • Windows NT, 2000, 2003, XP, VISTA, Windows 7, Windows 8 lub Windows 10.

Kroki

  1. Najpierw pobierz najnowszy plik pakietu LimeSurvey XAMPP online.
  2. Wykonaj plik. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji - zazwyczaj nie musisz niczego zmieniać.
  3. Po zakończeniu instalacji powinno otworzyć się okno przeglądarki wskazujące na http://localhost/admin.
  4. Zaloguj się przy użyciu nazwy użytkownika ' admin” i hasło „hasło”. Zacznij tworzyć swoje ankiety.

Dodatkowe wskazówki

  • LimeSurvey wymaga działającego oprogramowania serwera WWW (Apache) i bazy danych (MySQL), które są instalowane w pakiecie XAMPP. Obie aplikacje są uruchamiane automatycznie przez instalatora. Po ponownym uruchomieniu komputera będziesz musiał uruchomić je ponownie, korzystając z panelu sterowania XAMPP. Jeśli chcesz, aby uruchamiały się automatycznie przy uruchomieniu, możesz użyć panelu sterowania XAMPP do zainstalowania aplikacji jako usług - po prostu zaznacz odpowiednie pola w panelu sterowania XAMPP.
  • Pakiety XAMPP są przeznaczone wyłącznie do instalacji LimeSurvey na lokalnym komputerze w łatwy sposób. Nikt w Internecie nie będzie miał/nie powinien mieć dostępu do Twoich ankiet.
  • Pakiet XAMPP jest przeznaczony dla jednego użytkownika i nie powinien być instalowany na prawdziwym serwerze internetowym.