Theme editor/79/nl: Difference between revisions
From LimeSurvey Manual
(Created page with "{| |'''Purpose'''||'''CSS Class'''||'''Description''' |- |Mandatory||.mandatory||de vraag is verplichte|- |User input error||.input-error||er is minstens een validatiefout |- ...") |
No edit summary |
||
Line 2: | Line 2: | ||
|'''Purpose'''||'''CSS Class'''||'''Description''' | |'''Purpose'''||'''CSS Class'''||'''Description''' | ||
|- | |- | ||
|Mandatory||.mandatory||de vraag is | |Mandatory||.mandatory||de vraag is verplicht | ||
|- | |||
|User input error||.input-error||er is minstens een validatiefout | |User input error||.input-error||er is minstens een validatiefout | ||
|- | |- |
Revision as of 18:30, 21 June 2013
Purpose | CSS Class | Description |
Mandatory | .mandatory | de vraag is verplicht |
User input error | .input-error | er is minstens een validatiefout |
Hide Tip | .hide-tip | ingevuld als je de hide_tip- optie gebruikt |
Num answers | .em_num_answers | voor min_answers en max_answers |
Value range | .em_value_range | voor min/max_num_value_n en multiflexible_min/max |
Sum range | .em_sum_range | voor min/max/equals_num_value |
Regex validation | .em_regex_validation | voor reguliere-expressie validatie van de vraag |
Question-level validation function | .em_q_fn_validation | voor de em_validation_q optie |
Subquestion-level validation function | .em_sq_fn_validation | voor de em_validation_sq optie |
Other comment mandatory | .em_other_comment_mandatory | voor de other_comment_mandatory optie - wordt toegveoegd als "anders" geselecteerd is maar het begeleidend commentaar niet ingevuld is. |