Theme editor/79/nl: Difference between revisions
From LimeSurvey Manual
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
|Hide Tip||.hide-tip||ingevuld als je de hide_tip optie gebruikt | |Hide Tip||.hide-tip||ingevuld als je de hide_tip optie gebruikt | ||
|- | |||
|standaardtype||.em_default||voor standaard zetten tip ( numerieke waarde enz …) | |||
|- | |- | ||
|Num answers||.em_num_answers||voor min_answers en max_answers | |Num answers||.em_num_answers||voor min_answers en max_answers |
Latest revision as of 12:56, 25 May 2023
Doel | CSS Klasse | Beschrijving |
Mandatory | .mandatory | de vraag is verplicht |
User input error | .input-error | er is minstens een validatiefout |
Hide Tip | .hide-tip | ingevuld als je de hide_tip optie gebruikt |
standaardtype | .em_default | voor standaard zetten tip ( numerieke waarde enz …) |
Num answers | .em_num_answers | voor min_answers en max_answers |
Value range | .em_value_range | voor min/max_num_value_n en multiflexible_min/max |
Sum range | .em_sum_range | voor min/max/equals_num_value |
Regex validation | .em_regex_validation | voor reguliere-expressie validatie van de vraag |
Question-level validation function | .em_q_fn_validation | voor de em_validation_q optie |
Subquestion-level validation function | .em_sq_fn_validation | voor de em_validation_sq optie |
Other comment mandatory | .em_other_comment_mandatory | voor de other_comment_mandatory optie, wordt toegevoegd als "anders" geselecteerd is maar het begeleidend commentaar niet ingevuld is. |