Theme editor/38/nl: Difference between revisions
From LimeSurvey Manual
(Replaced content with "Hier hoort een tabel te staan, maar in de Engelse versie zit een fout waardoor die niet te vertalen is.") |
No edit summary |
||
(7 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | |||
! '''Enquête Pagina/'''<br />'''Sjabloon bestanden'''!!Overzichts-<br />lijst!!Welkomst!!Vraag!!Voltooid!!Wis alles!!Aanmelden!!Laad!!Bewaar!!Print<br />Antwoorden!!Print | |||
|- | |||
|SurveyList||align="center" | [[File:check.gif]]|| || || || || || || || || | |||
|- | |||
|Welcome|| ||align="center" | [[File:check.gif]]|| || || || || || || || | |||
|- | |||
|Privacy|| ||align="center" | [[File:check.gif]]|| || || || || || || || | |||
|- | |||
|Navigator|| ||align="center" | [[File:check.gif]]||align="center" | [[File:check.gif]]|| || || || || || || | |||
|- | |||
|Survey|| || ||align="center" | [[File:check.gif]]|| || ||align="center" | [[File:check.gif]]|| || || || | |||
|- | |||
|StartGroup|| || ||align="center" | [[File:check.gif]]|| || || || || || || | |||
|- | |||
|GroupDescription|| || ||align="center" | [[File:check.gif]]|| || || || || || || | |||
|- | |||
|Question<span style='color:red'>'''*'''</span>|| || ||align="center" | [[File:check.gif]]|| || || || || || || | |||
|- | |||
|EndGroup|| || ||align="center" | [[File:check.gif]]|| || || || || || || | |||
|- | |||
|Assessment|| || || ||align="center" | [[File:check.gif]]|| || || || || || | |||
|- | |||
|Completed|| || || ||align="center" | [[File:check.gif]]|| || || || || || | |||
|- | |||
|ClearAll|| || || || ||align="center" | [[File:check.gif]]|| || || || || | |||
|- | |||
|Register|| || || || || ||align="center" | [[File:check.gif]]|| || || || | |||
|- | |||
|Load|| || || || || || ||align="center" | [[File:check.gif]]|| || || | |||
|- | |||
|Save|| || || || || || || ||align="center" | [[File:check.gif]]|| || | |||
|- | |||
|PrintAnswers|| || || || || || || || ||align="center" | [[File:check.gif]]|| | |||
|- | |||
|Print Survey || || || || || || || || || ||align="center" | [[File:check.gif]] | |||
|- | |||
|Print Group || || || || || || || || || ||align="center" | [[File:check.gif]] | |||
|- | |||
|Print Question || || || || || || || || || ||align="center" | [[File:check.gif]] | |||
|- | |||
|StartPage<br />EndPage<br />Template.css||align="center" | [[File:check.gif]]||align="center" | [[File:check.gif]]||align="center" | [[File:check.gif]]||align="center" | [[File:check.gif]]||align="center" | [[File:check.gif]]||align="center" | [[File:check.gif]]||align="center" | [[File:check.gif]]||align="center" | [[File:check.gif]]||align="center" | [[File:check.gif]]|| | |||
|} |