Email templates/81/nl: Difference between revisions
From LimeSurvey Manual
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
|{TOKEN}||De toegangscode (token) om de enquête te kunnen invullen. | |{TOKEN}||De toegangscode (token) om de enquête te kunnen invullen. | ||
|- | |||
|{USESLEFT}||Aantal keer dat het token nog gebruikt kan worden. | |||
|- | |||
|{VALIDFROM}||De datum waarop het token geldig wordt. | |||
|- | |||
|{VALIDUNTIL}||De datum waartot het token geldig is. | |||
|- | |- | ||
|{ATTRIBUTE_1}||Attribuut 1 | |{ATTRIBUTE_1}||Attribuut 1 |
Revision as of 20:49, 9 April 2019
{EMAIL} | E-mailadres ontvanger |
{FIRSTNAME} | Voornaam |
{LASTNAME} | Achternaam |
{SURVEYURL} | De URL om de enquête te starten. Als je HTML e-mails stuurt dan ziet de deelnemer de volledige URL. |
@@SURVEYURL@@ | De URL verwijst naar de start van de enquête, de barebone link. Je kunt dit gebruiken als je de link in eigen HTML-elementen wilt gebruiken (beschikbaar van versie v1.90). |
{OPTOUTURL} | De URL voor afmelding voor het ontvangen van e-mails over deze enquête. Bij de HTML-versie een volledige link. |
{OPTINURL} | Als de deelnemer is uitgesloten en wil meedoen aan de enquête dan kan die deelnemer zich aanmelden voor het ontvangen van uitnodigingen en herinneringen. |
{TOKEN} | De toegangscode (token) om de enquête te kunnen invullen. |
{USESLEFT} | Aantal keer dat het token nog gebruikt kan worden. |
{VALIDFROM} | De datum waarop het token geldig wordt. |
{VALIDUNTIL} | De datum waartot het token geldig is. |
{ATTRIBUTE_1} | Attribuut 1 |
{ATTRIBUTE_2} | Attribuut 2 (...enz.) |