Email templates/81/nl: Difference between revisions
From LimeSurvey Manual
No edit summary |
No edit summary |
||
(4 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 8: | Line 8: | ||
|{SURVEYURL}||De URL om de enquête te starten. Als je HTML e-mails stuurt dan ziet de deelnemer de volledige URL. | |{SURVEYURL}||De URL om de enquête te starten. Als je HTML e-mails stuurt dan ziet de deelnemer de volledige URL. | ||
|- | |- | ||
|@@SURVEYURL@@||De URL | |@@SURVEYURL@@||De URL om de enquête te starten, de barebone link. Je kunt dit gebruiken als je de link in eigen HTML-elementen wilt gebruiken (beschikbaar van versie v1.90). | ||
|- | |- | ||
|{OPTOUTURL}||De URL voor afmelding voor het ontvangen van e-mails over deze enquête. Bij de HTML-versie een volledige link. | |{OPTOUTURL}||De URL voor afmelding voor het ontvangen van e-mails over deze enquête. Bij de HTML-versie een volledige link. | ||
|- | |- | ||
|{OPTINURL}||Als de deelnemer is uitgesloten en wil meedoen aan de enquête dan kan die deelnemer zich aanmelden voor het ontvangen van uitnodigingen en herinneringen. | |{OPTINURL}||Als de deelnemer is uitgesloten en wil meedoen aan de enquête dan kan die deelnemer zich aanmelden voor het ontvangen van uitnodigingen en herinneringen. | ||
|- | |||
|{GLOBALOPTOUTURL}||De URL voor een deelnemer om zich af the melden (opt-out) voor de centrale deelnemerslijst van de website - deze link wordt getoond in de HTML-versie van het berichtensjabloon | |||
|- | |- | ||
|{TOKEN}||De toegangscode (token) om de enquête te kunnen invullen. | |{TOKEN}||De toegangscode (token) om de enquête te kunnen invullen. | ||
Line 20: | Line 22: | ||
|{VALIDFROM}||De datum waarop het token geldig wordt. | |{VALIDFROM}||De datum waarop het token geldig wordt. | ||
|- | |- | ||
|{VALIDUNTIL}||De datum | |{VALIDUNTIL}||De datum waar tot het token geldig is. | ||
|- | |||
|- | |||
|{EMAILSTATUS}||Gebruikt voor het overslaan van e-mails vij het verzenden. Standaard e-mail status is "OK". | |||
|- | |||
|{LANGUAGE}||Gebruikt voor het definiëren van de taal die gebruikt moet worden voor e-mails en enquête URL bij meertalige enquêtes. | |||
|- | |||
|{SENT}|| Verzenddatum uitnodiging in ISO8601 formaat met tijd (Y-m-d H:i:s in PHP) | |||
|- | |||
|{REMINDERSENT }||Datum verzenden herinnering in ISO8601 formaat met tijd (Y-m-d H:i:s in PHP) | |||
|- | |||
|{REMINDERCOUNT}||Aantal al verzonden herinneringen | |||
|- | |||
|{COMPLETED }||Datum waarop de enquête helemaal is ingevuld | |||
|- | |||
|{TID}|| Interne ID in de tabel token | |||
|- | |- | ||
|{ATTRIBUTE_1}||Attribuut 1 | |{ATTRIBUTE_1}||Attribuut 1 |
Latest revision as of 17:52, 8 October 2022
{EMAIL} | E-mailadres ontvanger |
{FIRSTNAME} | Voornaam |
{LASTNAME} | Achternaam |
{SURVEYURL} | De URL om de enquête te starten. Als je HTML e-mails stuurt dan ziet de deelnemer de volledige URL. |
@@SURVEYURL@@ | De URL om de enquête te starten, de barebone link. Je kunt dit gebruiken als je de link in eigen HTML-elementen wilt gebruiken (beschikbaar van versie v1.90). |
{OPTOUTURL} | De URL voor afmelding voor het ontvangen van e-mails over deze enquête. Bij de HTML-versie een volledige link. |
{OPTINURL} | Als de deelnemer is uitgesloten en wil meedoen aan de enquête dan kan die deelnemer zich aanmelden voor het ontvangen van uitnodigingen en herinneringen. |
{GLOBALOPTOUTURL} | De URL voor een deelnemer om zich af the melden (opt-out) voor de centrale deelnemerslijst van de website - deze link wordt getoond in de HTML-versie van het berichtensjabloon |
{TOKEN} | De toegangscode (token) om de enquête te kunnen invullen. |
{USESLEFT} | Aantal keer dat het token nog gebruikt kan worden. |
{VALIDFROM} | De datum waarop het token geldig wordt. |
{VALIDUNTIL} | De datum waar tot het token geldig is. |
{EMAILSTATUS} | Gebruikt voor het overslaan van e-mails vij het verzenden. Standaard e-mail status is "OK". |
{LANGUAGE} | Gebruikt voor het definiëren van de taal die gebruikt moet worden voor e-mails en enquête URL bij meertalige enquêtes. |
{SENT} | Verzenddatum uitnodiging in ISO8601 formaat met tijd (Y-m-d H:i:s in PHP) |
{REMINDERSENT } | Datum verzenden herinnering in ISO8601 formaat met tijd (Y-m-d H:i:s in PHP) |
{REMINDERCOUNT} | Aantal al verzonden herinneringen |
{COMPLETED } | Datum waarop de enquête helemaal is ingevuld |
{TID} | Interne ID in de tabel token |
{ATTRIBUTE_1} | Attribuut 1 |
{ATTRIBUTE_2} | Attribuut 2 (...enz.) |